רשת דודא לפיצה מכירה בזכויותיהם של אנשים עם מוגבלות ומחויבותה של החברה בישראל לזכויות אלה, מושתתות על ההכרה בעקרון השוויון, על ההכרה בערך האדם שנברא בצלם ועל עקרון כבוד הבריות" (עקרון היסוד של חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח-1998).

דודא לפיצה היא רשת הפיצות הטעימה במדינה.
הלקוחות שלנו חשובים לנו ולכן חשוב לנו להנגיש את האתר והסניפים לכלל האוכלוסייה.

נגישות הסניפים של דודא לפיצה
רוב סניפי דודא לפיצה הינם מונגשים בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
ישנם סניפים אשר נמצאים במבנים אשר נבנו בתקופה בה לא חלה חקיקה בנושא נגישות ולכן לרגע זה אינם נגישים.

להלן הפירוט הסניפים הנגישים:

בכל שאלה בנושא חניות נגישות ונגישות הסניפים יש להתקשר 1-700-50-70-77.

נגישות אתר האינטרנט

דודא לפיצה, פועלת בהתאם ל"תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013" סעיף 35, וכן בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA. תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.
עמודים רבים ומרכזיים באתר כבר הונגשו בהתאם לתקן AA. יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את נגישות האתר לשירות קהל הגולשים.

 

התצוגה באתר

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

 

יצירת קשר

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, נשמח אם תיצרו איתנו קשר "לחץ כאן"